Deň podpory remesiel 2016

29. apríl 2016 - v tento deň vyvrcholí 10. ročník programu EDUCATION - projektu na zlepšenie úrovne odborného vzdelávania na Slovensku a jeho propagáciu medzi žiakmi, zamestnávateľmi a rodičmi pod vedením Braniho Grӧhlinga. V rámci projektu v roku 2015/2016 sme navštívili do 30 stredných odborných škôl, vyškolili v remeslách kuchár, barista, carving, kaderník, vizážista cez 70 skupín počas viac ako 100 dní vzdelávania.

Výsledky - Deň podpory remesiel 2016

Barista

Miesto č.MenoŠkola
1 Silvia Gregorová Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu
Zvolen
2 Michal Mačica Hotelová akadémia
Liptovský Mikuláš
3 Monika Uhrecká SOŠ obchodu a služieb
Prievidza
4 Katarína Bučková Stredná odborná škola obchodu a služieb
Trenčín

Časník

Miesto č.MenoŠkola
1 Matej Mikušiak Hotelová akadémia
Liptovský Mikuláš
2 Marek Rástocký Hotelová akadémia Otta Brucknera
Kežmarok
3 Karin Vašková Hotelová akadémia
Holíč
4 Ľudmila Šišková Stredná odoborná škola obchodu a služieb
Prievidza
5 Veronika Jankovičová Hotelová akadémia
Žilina

Cukrár - svadobná torta

Florista

Miesto č.MenoŠkola
1 Peter Morvay Stredná odborná škola záhradnícka
Piešťany

Make-up

Miesto č.MenoŠkola
1 Katarína Hnilová SOŠobchodu a služieb Púchov
Púchov
2 Aneta Lapšanská Stredná odborná škola
Bratislava
3 Andrea Zbudilová Stredná odborná škola
Bratislava

Kaderník - Dospelí - Farba a zapletanie

Miesto č.MenoŠkola
1 Simona Piroščáková Združená stredná škola služieb
Zvolen
2 Barbora Danihelová SOŠ, Komenského 27
Pezinok
2 Eva Danielová
Stredná odborná škola Svätoplukova
Bratislava
3 Mária Jurová Stredná odborná škola
Lipany
4 Veronika Kontárová Gymnázium Galanta
Galanta
5 Alžbeta Kožová SOŠHSaO Zvolen
Zvolen

Kaderník - študenti - glamour účes zdobený červenými kvetmi

Miesto č.MenoŠkola
1 Zuzana Hudáková Stredná odborná škola
Prešov
2 Sabina Máteová Stredná odborná škola-Szakközépiskola
Šahy
3 Miroslav Dobšovič Stredná odborná škola techniky a služieb Topoľčany
Topoľčany
4 Dominika Kolčáková Stredná odborná škola
Námestovo
5 Anna Rigová Stredná odborná škola
Bratislava

Kaderník - študenti - symetria, farba, vrstvený účes

Murár

Miesto č.MenoŠkola
1 Eduard Porebský
Róbert Wurster
Stredná odborná škola
Bratislava
2 Štefan Luzar
Daniel Moravec
Lukáš Kelemen
Stredná odborná škola
Nitra
3 Milan Beleš
Rastislav Franek
Kristián Šurkala
Stredná odborná škola drevárska a stavebná
Krásno nad Kysucou
4 Juraj Horňák
Lukáš Kohút
Dávid Lančarič
Stredná odborná škola stavebná Emila Belluša Trenčín
Trenčín
5 Marek Luliak
Róbert Gombár
Michal Cigánik
Stredná odborná škola
Považská Bystrica

Maliar

Miesto č.MenoŠkola
1 Nikolas Bödök
András Németh
Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola
Komárno
2 Jaroslav Kaduch
Peter Janoviček
Stredná odborná škola drevárska a stavebná
Krásno nad Kysucou
3 František Angyal
Tomáš Urbanek
Stredná odborná škola technická - Műszali Szakközépiskola
Komárno
4 Michal Lomjanszki
Milan Vrábel
Stredná odborná škola
Bratislava

Súťažné disciplíny

Chcem sa zaregistrovať

  • Všeobecné informácie

    Vstupné pre návštevníkov je ZDARMA
    Všetky informácie budú zverejňované priebežne
    Sprievodný program bude zverejnený mesiac pred DR16

  • Pre súťažiacich

    Počet súťažiach v jednotlivých kategóriach je obmedzený.
    Na každú kategóriu môže ísť súťažiť za jednu školu jeden súťažiaci / jeden tím.

  • Program Dňa remesiel 2016

  • Mapa haly

Partneri

Mediálni partneri